Podpis elektroniczny

Posiadając status autoryzowanego Partnera CERTUM realizujemy  wydanie certyfikatu kwalifikowanego  nawet w 30 minut.  U nas można kupić zestawy  do podpisu elektronicznego, karty, czytniki bez kosztów przesyłki. Prowadzimy  wszelkie  sprawy związane z  uzyskaniem  i  odnowieniem certyfikatu kwalifikowanego.  Procedura uzyskania podpisu elektronicznego wymaga  potwierdzenia  tożsamości i tą czynność możemy wykonać w naszym biurze w Łodzi przy ulicy Wróblewskiego 18 , lok. 502  lub  w każdym innym miejscu dogodnym dla naszego klienta. Z nami procedura uzyskania podpisu elektronicznego jest prosta i szybka. Nasi  specjaliści w celu wydania certyfikatu dojeżdżają w każdy zakątek województwa  łódzkiego i  nie tylko. Z nami  może umówić się na spotkanie  w dowolnym czasie, a  tożsamość potwierdzimy na podstawie ważnego dowodu osobistego.

PROGRESS to sprawny  zespół ludzi posiadających uprawnienia do obsługi dokumentów  związanych z uzyskaniem certyfikatu kwalifikowanego. Wydaliśmy już ponad  5000 certyfikatów,  zaufało nam ponad  2000 firm.

Podpis  elektroniczny ułatwia prowadzenie biznesu, używany  jest przez  płatników  do  wysyłania dokumentów do ZUS,  e-deklaracji  i jednolitego pliku kontrolnego do urzędu skarbowego, do składania dokumentów i pism do KRS, ,  wniosków do CEIDG. e-podpisem można podpisywać faktury, dokumenty do przetargów, umowy cywilnoprawne.  Dla  wielu  osób  podpis elektroniczny jest konieczny w codziennej pracy.

Pamiętaj !

Podpis elektroniczny można  przedłużyć na  kolejny 1 rok 2 lub 3 lata. Ale odnowić można  tylko ważny certyfikat kwalifikowany a procedurę odnowienia można wykonać na 60 dni przed upływem ważności certyfikatu.

Zapraszamy do współpracy.

Jak uzyskać certyfikat kwalifikowany ?